Оголошення результатів Конкурсу творчих робіт "METALVIS. Надійність починається з кріплення"
10.12.2021Творчий конкурс METALVIS. Надійність починається з кріплення
Дорогі друзі!
Хочемо від щирого серця подякувати всім учасникам, котрі взяли участь у Конкурсі творчих робіт "METALVIS. Надійність починається з кріплення" та запрошуємо ознайомитися з його результатами. 
...
Компанія "СОЛДІ І КО" до свого 25-річного ювілею оголошує Конкурс творчих робіт "METALVIS. Надійність починається з кріплення"!
01.09.2021
Дорогі друзі!
Компанія "СОЛДІ І КО" до свого 25-річного ювілею оголошує Конкурс творчих робіт "METALVIS. Надійність починається з кріплення"!
Серед наших клієнтів, партнерів та просто друзів дуже багато талановитих та креативних людей, тому ми не обмежуємо уяву конкурсантів і приймаємо роботи, виконані у різній техніці:
  • кольорові та чорно-білі малюнки
  • плоскі (НЕ об'ємні) аплікації або колажі
  • ...
Ласкаво просимо на повністю оновлений METALVIS.UA!
01.02.2021
ШАНОВНІ ПОКУПЦІ!
Ми давно не повідомляли новин, а все тому, що сумлінно та продуктивно працювали над створенням нового сайту ...
Введено жорсткі антидемпінгові заходи щодо імпорту в Україну сталевих кріплень походженням з Китайської Народної Республіки
29.09.2020
Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення про введення додаткового (антидемпінгового) мита за ставкою 67,40% щодо імпорту в Україну сталевих кріплень походженням з Китайської Народної Республіки...
Восьме незалежне тестування монтажних пін. Дізнайся, яка зимова піна краща!
22.01.2018
Компанія "Солді і Ко" взяла участь у незалежному випробуванні професійних монтажних зимових пін. Тестування проводилося редакцією журналу "Віконні технології" в грудні 2017 року...
Новий клапан DURAVALVE – максимум продуктивності монтажної піни!
25.01.2016
Шановні покупці!
Пропонуємо до Вашої уваги чергову розробку найбільшого європейського виробника монтажних пін - компанії SOUDAL - супергерметичний клапан DURAVALVEтм.