METALVIS
15 000 позицій
систем кріплення, будівельної хімії та інструменту на складах компанії
METALVIS 80 постачальників з 10-ти країн Європи та Азії
METALVIS 50 тонн
відвантажень щоденно
METALVIS ISO 9001:2015
Система менеджменту якості
Новини всі новини
Ласкаво просимо на повністю оновлений METALVIS.UA!
01.02.2021
ШАНОВНІ ПОКУПЦІ!
Ми давно не повідомляли новин, а все тому, що сумлінно та продуктивно працювали над створенням нового сайту ...
29.09.2020
Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення про введення додаткового (антидемпінгового) мита за ставкою 67,40% щодо імпорту в Україну сталевих кріплень походженням з Китайської Народної Республіки...
Восьме незалежне тестування монтажних пін.22.01.2018
Компанія "Солді і Ко" взяла участь у незалежному випробуванні професійних монтажних зимових пін. Тестування проводилося редакцією журналу "Віконні технології" в грудні 2017 року...

METALVIS. НАДІЙНЕ КРІПЛЕННЯ ДЛЯ БЕЗДОГАННОГО РЕЗУЛЬТАТУ

Вітаємо Вас на сайті компанії ПАТ "СОЛДІ І КО" (SOLDI & CO, JSC). Вже понад 20 років ми працюємо на ринку України, об'єднавши під власною торговою маркою METALVIS найширший асортимент кріпильних виробів. За ці роки наші клієнти змогли переконатися в тому, що обраний нами підхід до роботи виявився правильним. З самого початку ми вирішили, що ключовими моментами для нас будуть:

 • Безперервний розвиток компанії в цілому і кожного окремого співробітника зокрема.
 • Стабільно високі показники якості продукції та використання нових технологій.
 • Висококласний сервіс і комфорт клієнтів, а також прагнення до довгострокових партнерських відносин.

Саме тому системи кріплення METALVIS користуються довірою гуртових замовників, зокрема, будівельно-монтажних організацій, торгових компаній, промислових підприємств України і не тільки.

Ми створили мережу представництв нашої компанії в регіонах України. Ви можете особисто оцінити якість наших систем кріплення та обслуговування в Києві, Харкові, Львові, Дніпрі, Одесі, Херсоні, Запоріжжі, Житомирі, Вінниці, Хмельницькому та ін.

Якщо Вас цікавить якісне кріплення оптом, то ми пропонуємо Вам почати знайомство з нашим онлайн-каталогом, в якому представлені понад 10 тисяч позицій кріпильних виробів, будівельної хімії, а також супутнього інструменту. Якщо Вам потрібно отримати професійну консультацію або корисні рекомендації по вибору конкретних товарів, то Ви завжди можете скористатися допомогою кваліфікованих консультантів.

Актуальний асортимент METALVIS

Компанія ПАТ "СОЛДІ І КО" пропонує на ринку високоякісну продукцію та сервіс, зокрема, будівельне кріплення, надійну логістику і передові технології контролю якості виробів. Ми пишаємося нашим незмінно високим рівнем обслуговування клієнтів, а також прагненням знайти рішення, які перевершать очікування наших вибагливих партнерів і клієнтів.

Ми подбали про те, щоб, прийшовши на наш сайт, Ви змогли знайти абсолютно все, що може знадобитися при роботі з системами кріплення. Скориставшись перевагами нашого сайту, Ви зможете знайти і замовити кріпильні матеріали оптом або у роздріб та скористатися зручною формою доставки.

METALVIS пропонує Вашій увазі наступні види виробів:

 • Болти, гвинти, стрижні та інше метричне кріплення оптом.
 • Гайки, шайби, кільця.
 • Шурупи, саморізи.
 • Дюбелі, механічні та хімічні анкери, техніку порохового монтажу.
 • Заклепки, штифти, шплінти, запресовувальне кріплення.
 • Хомути, стяжки, кріпильні пластини, монтажні стрічки та інші з'єднувальні вироби.
 • Елементи транспортного кріплення і морський такелаж.
 • А також піни, герметики, клеї, технічні аерозолі, інструменти, витратні і додаткові матеріали.

Рубрикація продукції не тільки за виглядом, але і за сферою застосування, дозволяє простіше і швидше знайти необхідний товар.

У нас Ви можете замовити високоякісне кріплення оптом від виробника, ми співпрацюємо з більш ніж п’ятдесятьма європейськими та азійськими підприємствами-виробниками. Більшість позицій знаходиться на складах нашої компанії в Києві та регіонах. Таким чином, ми зробили все, щоб вироби, випущені під нашою торговою маркою, були максимально доступними для Вас, незалежно від того чи цікавить Вас кріплення оптом в Києві чи Харкові.

Головні переваги нашої компанії

Компанія ПАТ "СОЛДІ І КО" вдячна Вам за цікавість до продукції METALVIS. Ми ведемо постійну роботу з розширення нашого асортименту. Серед інших переваг нашої компанії слід виділити те, що ми:

 • Гарантуємо якість товарів, представлених в нашому каталозі. У нас Ви можете придбати нержавійне кріплення оптом та інші елементи систем кріплення, та бути абсолютно впевненими в їх надійності, адже вже понад 10 років на нашому підприємстві діє спеціальна лабораторія фізико-механічних випробувань кріпильних виробів.
 • Розвиваємося і зростаємо. Мережа наших регіональних представництв стрімко розширюється. Сьогодні Ви можете замовити наші кріпильні вироби оптом в будь-якому куточку України.
 • Дбаємо про комфорт наших клієнтів. Ми робимо все можливе, щоб нові клієнти були впевнені в тому, що нам можна довіряти. Чесність, надійність, відкритість - наші головні принципи. Доступність інформації, якісний сервіс, зручні умови замовлення та оплати дозволяють нашим клієнтам робити замовлення будь-яким зручним для них способом без особливих зусиль.

Якщо Вас цікавлять вироби, представлені на нашому сайті, або Вам необхідно купити кріплення оптом в Україні, або у Вас виникли питання з приводу оформлення замовлення, а також Ви зацікавлені в партнерській співпраці з нашою компанією, то Ви завжди можете зв'язатися з нашими представниками будь-яким зручним вам способом. Вся необхідна контактна інформація представлена в розділі "КОНТАКТИ".