Дисконтна програма

Редакція: серпень 2022

Шановні покупці, у мережі фірмових магазинів METALVIS діє дисконтна програма, яка дозволяє заощадити Ваші гроші.
Дисконтна програма спеціально розроблена для постійних покупців офлайн-магазинів.
Дисконтна програма передбачає накопичення суми покупок і надання відповідної знижки.

Стати учасником та брати участь у дисконтній програмі можуть також покупці інтернет-магазину metalvis.ua, якщо будуть отримувати своє замовлення та оплачувати його на касі в будь-якому магазині METALVIS.

Як стати учасником Дисконтної програми?
Стати учасником дисконтної програми можна в будь-якому роздрібному магазині мережі METALVIS на території України. Дисконтна програма підключається на касі магазину в момент покупки за бажанням клієнта і може оформлятися як на фізичну особу, так і на організацію.
Щоб стати учасником програми необхідно зробити покупку від 1000 грн, повідомити номер телефону і заповнити реєстраційну анкету. При цьому перша покупка вже йде в загальну суму накопичення, але відповідною знижкою можна скористатися лише з наступної покупки.

Як збільшити % знижки та заощадити на покупках?
Відсоток знижки за покупки зростає автоматично після здійснення чергової покупки.
Знижка під час чергової покупки надається за номером телефону, що зручно при купівлі товару, та не потребує носіння зайвого пластику у гаманці.

Як перевірити % знижки?
Дізнатися про суму накопиченої знижки можна безпосередньо при здійсненні покупки на касі фірмового магазину METALVIS, повідомивши номер мобільного телефону або номер дисконтної картки, або ПІБ власника картки.

Якщо я вже є власником пластикової карти?
Накопичена сума зберігається на Вашій дисконтній карті, якщо Ви здійснювали покупки з 1 січня 2018 року. Відсоток знижки чинної картки перераховується згідно з таблицею "Параметри нарахування знижки".
По дисконтній картці, яка видана до 1 січня 2018 року та по якій не було жодної покупки починаючи з 1 січня 2018 року, усі накопичені покупки анульовані без можливості відновити їх. В такому разі Ви можете почати накопичення заново за номером мобільного телефону (від покупки 1000 грн), заповнивши реєстраційну анкету.

Які умови зростання відсотка знижки?
Таблиця “Параметри нарахування знижки”:

Накопичена сума покупок, грн 1 000 3 000 5 000 8 000 11 000 14 000 17 000 20 000
Відсоток знижки 3 % 4 % 5 % 6 % 7 % 8 % 9 % 10 %

 

Правила роботи дисконтної програми:

 1. Учасником дисконтної програми може стати покупець повнолітнього віку (від 18 років).
 2. Дисконтна програма починає свою дію при здійсненні покупки від 1000 гривень в будь-якому магазині мережі METALVIS і надає стартову знижку в залежності від суми покупки, відповідно до таблиці “Параметри нарахування знижки”, на наступну покупку.
 3. Для активації дисконтної програми потрібна повністю заповнена ”Реєстраційна анкета карти “Дисконтна карта METALVIS”.
 4. Для застосування знижки та накопичення коштів по дисконтній програмі потрібно назвати номер телефона (у разі відсутності номера телефона - ПІБ власника картки або пред'явити карту) на касі мережі METALVIS до моменту проведення оплати.
 5. Знижки по дисконтній програмі не сумуються з іншими знижками та акційними пропозиціями компанії.
 6. У разі повернення покупки накопичена сума зменшується відповідно до суми повернутого товару.
 7. Дисконтна програма не діє під час оформлення замовлення на сайті, а також при оплаті онлайн. Взяти участь у дисконтній програмі за інтернет-замовленням можливо у разі самовивозу замовлення та оплати його на касі в магазині METALVIS.
 8. Змінити будь-яку контактну інформацію вказану при реєстрації у Дисконтній програмі METALVIS (номер телефону, ПІБ тощо) можна на касі фірмового магазину, пред'явивши будь-який документ, що посвідчує особу або довіреність від імені юридичної особи.
 9. З 1 січня 2021 року пластикові дисконтні картки не видаються - для нових учасників дисконтної програми знижка нараховується лише за номером телефона. Видані раніше пластикові дисконтні картки, за якими були покупки з 1 січня 2018 року, продовжують свою дію.
 10. Участь у дисконтній програмі безстрокова.
 11. Заблокувати участь у дисконтній програмі можна на касі фірмового магазину при здійсненні покупки.
 12. ПАТ "СОЛДІ І КО" зберігає за собою право змінювати та доповнювати умови дисконтної програми в односторонньому порядку без попередження з подальшим розміщенням інформації на сайті metalvis.ua або в куточках покупця в магазинах METALVIS.
 13. Ця програма розроблена на підставі Цивільного кодексу України, Закону України "Про інформацію", Закону України "Про захист персональних даних", Закону України "Про захист прав споживачів", Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій", Податкового кодексу України, інших законодавчих та нормативно-правових актів України.
 14. Збір та обробка персональних даних здійснюється ПАТ "СОЛДІ І КО" відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", інших нормативно-правових актів України.

 

Заощаджуйте Ваші кошти з дисконтною програмою METALVIS!