Про компанію
 
METALVIS. НАДІЙНЕ КРІПЛЕННЯ ДЛЯ БЕЗДОГАННОГО РЕЗУЛЬТАТУ
 
Компанія ПАТ "СОЛДІ І КО" вдячна Вам за інтерес до продукції METALVIS. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб якість наших товарів і сервісу завжди виправдовувала Ваші очікування. Ми постійно інвестуємо в розширення асортименту і нарощування товарного запасу, контроль якості, зростання знань наших фахівців і підвищення рівня обслуговування клієнтів. Результат цих зусиль – довіра тисяч замовників, серед яких багато відомих будівельно-монтажних організацій, промислових підприємств і торговельних компаній.
 
Логотип METALVISMETALVIS– це торгова марка, яка об'єднує найширший в Україні спектр кріпильних виробів з 1995 року. Нашими постачальниками є понад 50 підприємств-виробників з 10-ти країн Європи та Азії. Абсолютна більшість позицій постійно знаходиться на наших складах у Києві і складах регіональних представництв. Завдяки цьому ми робимо вироби METALVIS максимально доступними для Вас. З грудня 2003 року в складі підприємства діє випробувальна лабораторія з контролю якості кріпильних виробів, акредитована Укрметртестстандартом (атестат акредитації № ПТ - 263 / 19 від 26.06.2019).
 
Логотип SOUDALSOUDAL(Бельгія) – провідний європейський розробник і виробник монтажних пін, герметиків, клеїв і спеціальних продуктів. Використовуючи тільки якісні компоненти і вивірену рецептуру, фірма випускає продукцію, гідну найвищої оцінки за якістю. Крім того, SOUDAL не створює економ-продуктів для східних ринків – у будь-якій європейській країні, наприклад, Німеччині або Україні, балон завжди наповнений відповідно до зазначеної кількості, а всередині балона один і той самий незмінно якісний склад. Багатий асортимент і висока якість SOUDAL дозволяють підібрати необхідний склад для багатьох робіт у будівництві і промисловості та бути впевненим у відмінному результаті. Якість SOUDAL підтверджена міжнародними і українськими сертифікатами. Серед аналогічної продукції лише склади SOUDAL пройшли випробування у системі УкрЦСМ – видані ТУ У В.2.7.-23162981.001-2002, ТУ У ВА.2.7-24.3-23162981.02-2003, ТУ У ВА.2.7-24.3-23162981.03-2003, ТУ У ВА.2.7-24.3-23162981.04-2003.
 
Логотип DIAGERDIAGER(Франція) – один з головних Європейських виробників бурів по бетону з об'ємом щорічного виробництва понад 20 мільйонів одиниць. Спеціалізоване виробництво з використанням найпередовіших технологій вигідно відрізняє бури і свердла DIAGER від конкурентів. Компанія володіє центром логістики площею 3500 кв.м., має унікальну науково-дослідну лабораторію з найсучаснішим обладнанням, а також техніко-випробувальний центр, що дозволяє повністю контролювати якість продукції і вдосконалювати її. Співробітники науково-дослідного відділу – провідні фахівці в галузі свердління різних матеріалів. На сьогодні продукція DIAGER покриває всі сегменти ринку будівельних бурів і свердел по бетону, металу і дереву. Випускається повний спектр свердел і бурів: з різними типами хвостовиків і широким діапазоном розмірів, сумісними з дрилями і перфораторами будь-яких виробників.
 
Логотип RIVETTOP RIVETTOP – це міжнародна торгова марка, представлена в Україні з 2014 року. Вона об'єднує широкий спектр заклепок, клепальних гайок, закладних виробів, приварного і запресовувального обладнання, а також супутнього інструменту. Серед постачальників – понад 10 найбільших підприємств-виробників з 5-ти країн Європи та Азії. Продукція RIVETTOP знайшла широке застосування в багатьох галузях промисловості та будівництва. Простота і зручність установки, низька трудомісткість та енергоємність монтажних робіт значною мірою знижують вартість з'єднання порівняно з традиційними способами кріплення.
 
Логотип TACTIXTACTIX (Китай) – це торгова марка, яка об'єднує високоякісний ручний інструмент, витратні матеріали для ріжучого інструменту, а також системи зберігання. Товар виробляється на 5-ти сучасних високотехнологічних заводах загальною площею понад 184 000 кв.м. Для виробництва всього спектру ручного інструменту використовуються тільки якісні матеріали і передові технології.
 
   
METALVIS сьогодні – це:
  • Єдина торгова марка в Україні, яка продається на кріпильному ринку такий тривалий час
  • Постійне розширення асортименту
  • Пошук та впровадження нових технологій
  • Стабільна орієнтація на якість
  • Довгострокові відносини з партнерами